0216 505 0 434 Çağrı Merkezi

Tamamlanmış Projeler

PIRLANTA GÖZTEPE

img
  • adet: 3 BLOK
  • lokasyon: FİKİRTEPE
  • yatırımcı: ERKAN İNŞAAT
  • geliştirici: ERKAN İNŞAAT
  • başlangıç tarihi: 01.04.2015
  • teslim tarihi: 30.12.2017
www.erkaninsaat.com.tr +90 216 505 0 434

KONSEPT

18. Yüzyıl'da İstanbul'un itibarlı merkezlerinden olan Göztepe, pırlanta misali yaydığı ışıltıyla şairleri ve ressamları kendine çekmiştir. Aradan geçen 200 yıldan sonra değerinin anlaşılacağı günü bekliyordu.

O gün nihayet geldi. Geçmişle geleceği bir araya getiren Pırlanta Göztepe Projesi, bu ışıltıyı bir kez daha ortaya çıkardı. Yüksek kalite standartlarıyla bir pırlanta işçiliğiyle işlenen yaşam alanları, yaşamınıza kalıcı ışıltıyı katmak için yükseliyor.

ANADOLU YAKASI'NIN ÇEKİM MERKEZİ


Anadolu Yakası’nın yeni çekim merkezi Pırlanta Göztepe beklentilerinizin üzerinde bir yaşam alanıyla karşınıza çıkmaya hazırlanıyor.

446 ferah yaşam alanı, 34 mağazalık modern bir çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık otopark alanından oluşan Pırlanta Göztepe’de, beklentilerinize en uygun yaşam alanını seçebilmeniz için 1+1’den 5+1’e kadar değişen seçenekler sizi bekliyor.

İSTANBUL'UN DÖRT BİR YANINA KOLAY ULAŞIM


Ulaşım noktalarının kesiştiği yerde konumlanan Pırlanta Göztepe, şehrin dört bir yanına kolay ulaşabilme imkanı sağlamaktadır. Anadolu Yakası’nın cazibe merkezlerine yakınlığı sebebiyle benzersiz bir yaşam projesidir.

Bir tarafında tüm canlılığıyla Bağdat Caddesi, bir tarafında şehrin en keyifli parkları, diğer tarafında Anadolu Yakası’nın merkezi Kadıköy ile Göztepe. Şehrin en seçkin noktasında yükselen Pırlanta Göztepe, hayallerinizin ötesinde bir hayatı sizlere sunuyor.

FOTO GALERİ

ADRES - KROKİ

Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. No: 155
Göztepe/Kadıköy/İSTANBUL
Tel: +90 216 505 0 434